| enigmatica a întrebat:

Ce faceti voi noaptea?

17 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Pai, noaptea eu obisnuiesc sa dormbig grin

| beautifulkiss a răspuns:

Buna pai eu dormbig grin
Nu prea pot sta asa de mult treaza si oricum nu imi permit ca trebuie sa ma scol devremehappy
Numai binehappy

| 0PopaPorno a răspuns:

Depinde. Oricum Pc.pana la 4, apoi Facebook pe telefon. Uitare pe pereti si altele. De sex n`am timp. oh go on

| DrDeath a răspuns:

Eu stau si ma gandesc daca fata pe care o iubesc ma iubeste si ea.Nu pot sa ii spun ca o iubesc desi ne vedem in fiecare zi si stam cu orele la telefon.Tu ce faci?

| enigmatica explică (pentru DrDeath):

Eu nu pot sa dorm pana la vreo 3, 4 dimineata, tocmai de asta am postat intrebarea.

| 123Julia a răspuns:

1)de obicei dorm in weekend stau pana la 2:30
2)ce fac dorm doar nu vrei sa fac sex sunt cls.II

| Acasete a răspuns:

Prostioare in pat

| BlueStar12 a răspuns:

Stau pe net pana pe la 12 si daca nu mi-e somn atunci ori desenez ori citesc ori stau tot pe net pana pe la 1 maxim 2 dar asta mai mult in weekend ca in timpul saptamanii trebuie sa dorm ca sa ma pot trezii devreme

Răspuns utilizator avertizat
| negru30 a răspuns:

Mai trag cate o furaciune - am o batranica langa mine si nu aude bine - ma duc si-i beau tuica - ca le cam trage mamaie

| Nuvăsufăr a răspuns:

Scriu versuri.

| M1hai a răspuns:

Visez toate draciiele! Ca sunt cu fete.
Ca ma lupt cu toate satanele!

| annamylove a răspuns:

Ce nu facem ziua.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!

Eu dorm si atat.Nu dau din picioare si nu vorbesc in somn!

| GhostStar a răspuns:

Fac remixuri

| spike625 a răspuns:

Nu se poate spune la ora asta pe post

| eu1996 a răspuns:

Pai ca niste oameni normail dormim (eventual sforaim sau visam)