| anonim_4396 a întrebat:

Ce faceti in noaptea asta?

38 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Am visat ca eram cartita.

| lilith16 a răspuns (pentru DoarBogdan):

Si aveai prieteni cartita?

| DoarBogdan a răspuns (pentru lilith16):

laughing))))))))) (Chiar am ras)
Nu imi aduc aminte asta ((:, vedeam doar pamant.

| lilith16 a răspuns (pentru DoarBogdan):

Asta e interesant

| Ineys a răspuns:

Ma imbat si sparg tot. Cam asa fac in fiecare noapte.

| RAY a răspuns (pentru Ineys):

Cool man, ai ce sparge?

| Ineys a răspuns (pentru RAY):

Tot ce gasesc sub pod.;

| RAY a răspuns (pentru Ineys):

Duci maine podul la fier vechi, faci bani

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Doar acum am văzut întrebarea asta! sad
Păi cred că noaptea asta adorm pe la 20, mă trezesc pe la miezul nopții și stau o oră și visez cu ochii deschiși, iar după, poate vin pe net...dar nu știu!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dorm

| Florin9Florin9 a răspuns:

Să dorm e ultima variantă cred.

| RAY a răspuns (pentru Florin9Florin9):

Ai vise lucide?

| Florin9Florin9 a răspuns (pentru RAY):

Foarte foarte rar. Poate și din cauza că nu dorm când ar trebui, de exemplu acum.
Tu?

| RAY a răspuns (pentru Florin9Florin9):

Am cand vad filme de groaza, gen sunt paralizat si simt cum cineva se uita la minte

| Florin9Florin9 a răspuns:

Înainte mă uitam și eu, în timpul filmului eram șmecher că nu îmi e frică și când să mă culc parcă și întunericul se mișca laughing
Paralizat am fost și eu, adică chestia aia normală câteodată că vrei să te trezești și nu poți sau vrei să te miști și nu poți.
Am visat și fantome, la câte chestii cu,, top 10 fantome sau top 10 poze/video-uri cu fantome" am văzut, era dubios să nu visez ceva.
Aproape ai auzit despre existența unei tehnici de control a visului sau ceva de genu?

| RAY a răspuns (pentru Florin9Florin9):

Da, dar nu incerc

| Florin9Florin9 a răspuns:

Nici eu, tu nu știu de ce, dar mie sincer îmi e frică să încerc laughing

| Florin9Florin9 a răspuns:

Că tot ai zis că mai ai 35 de ani până la pensie.ce lucrezi? Sau e secret? big grin

| RAY a răspuns (pentru Florin9Florin9):

IT

| Florin9Florin9 a răspuns (pentru RAY):

Fain, e cam singura meserie de care am auzit numai de bine în România.

| lilith16 a răspuns:

Dorm, interesant nu? sau poate nu dorm(((((: da cred ca dorm((: sau ma uit la tavan.

| RAY a răspuns (pentru lilith16):

Ai probleme cu somnul? esti indragostita?

| lilith16 a răspuns:

Nah, incerc sa pricep ce se intampla cu mine si viata mea, fara dragoste ca e inutila(((((: am "legale" care ma pot face sa ma simt îndrăgostita dar nu simt nevoia(((:

| RAY a răspuns (pentru lilith16):

Pai ce se intampla cu viata ta?

| lilith16 a răspuns:

Asta incerc sa aflu, sa pricep

| RAY a răspuns (pentru lilith16):

Ai o varsta frumoasa, mintea te duce, ai toata viata inainte

| lilith16 a răspuns:

Si tu o ai, nu doar eu, poate gandesc prea mult

| RAY a răspuns (pentru lilith16):

Eu sunt la jumatatea vieti crying mai inca 35 si ies la pensie crying poate ma voi insura love struck si o sa facem copii love struck

| lilith16 a răspuns (pentru RAY):

Ai vise si nu-i rau, pacat ca eu nu((((((:

| lilith16 a răspuns (pentru RAY):

De ce sa te insori? iti doresti asta? sau nu vezi sensul fara asta? eu una nu m-as marita si nici nu as avea iubit pentru ca o sa ma faca sa ma marit, prefer relaţii cu care sa imi pierd timpul cand ma simt singura la varsta aia, ce zici de asta?((((:

| RAY a răspuns (pentru lilith16):

Ca sa am de cineva divorta https://www.youtube.com/......tps?/watch

| lilith16 a răspuns (pentru RAY):

Mi se pare corect 1000 puncte

| XxMatei99xX a răspuns:

Eu am chef sa fac o farsa sau sa ma uit la chestii amuzante

| GalaxXyJr a răspuns:

Dorm sau fac la*a