| anonim_4396 a întrebat:

Ce faci atunci cand stai la camin si alti colegi din alta camera asculta manele la maxim la ora 12 noaptea?

Răspuns Câştigător
| StefanKogut a răspuns:

Iti cumperi un pistol

8 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Ori accepti, ori acel camin are un administrator, sau chemi politia pentru deranjarea linistii publice!

| Wehrmacht a răspuns:

Exista niste casti d-alea care intra in ureche.Cred ca se numesc "in-ear" sau ceva de genu' asta.Da' nu-s sigur de asta.Stiu ca nu prea mai auzi nimic nici daca nu asculta muzica daca le ai in urechi.
O alta varianta ar fi bata cu cuie-n cap.Se aplica 4-5 lovituri in fiecare boxa dupa care se trece la manelist.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Asta e viata de camin in general. pune ti niste casti si se face liniste

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca esti neputincios in fata altor colegi ca si influenta verbala, ca nu prea am vazut batai pe teme d-astea, incearca sa te strecori la ei in camera, sa scoti caltabosul si sa te pisi pe aparatul lor, la propriu. Sau daca nu-ti place cum suna faza de mai sus, ia niste suc sau ce bei tu, ceva la care poti renunta usor, si toarna chestia aia in sistem. Si scapi.

| MetalHead04 a răspuns:

Baga si tu muzica care iti place tot asa tare!laughing

| Snowfall a răspuns:

Du-te peste ei si spune-le sa dea mai incet iar daca nu vor spune-i administratorului caminului. Daca vrei sa le platesti cu aceeasi moneda baga si tu muzica dupa ce o opresc ei sa nu poata nici ei sa doarma si poate o sa isi dea si ei seama cum este.

| Roxaname a răspuns:

Asta as face eu daca as fi in locul tau: ori convingi ceilanti locatari sa vorbeasca cu administratorul ca sa le spuna sa nu mai asculte manele noapte ori cand dorm ei dai muzica la maxim sa vad cum e sper ca te-am ajutat succes!

| BistrianRamona99 a răspuns:

Iti iei telefonul castile...si asculti ce muzica vrea sufletelul tau. laughing