| anonim_4396 a întrebat:

Ce faci când te plictiseşti?

Răspuns Câştigător
| Millanteria a răspuns:

Păi, uite un site : www.neuronu.ro! Eu niciodata nu mă plictisesc cu el. Ai mai putea să faci, de asemenea teste online : http://www.clopotel.ro/funny/teste/teste-online#premium_test_key! Mai poţi să dansei, citeşi, să asculţi muzică, să ieşi pe afară cu prietenii tăi. Distracţie plăcută! Pupici!

9 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Intru pe TPU sa vad ce intrebari s-au mai pus.

| Alyra a răspuns:

Lynna: Şi eu la fel. :p

| Lynna a răspuns:

Stau pe TPU. Dar tu?

| Kristtine a răspuns:

Îmi torn apă-n cap si ies afară la soare să mă usuc în timp ce ascult muzică.

| InnocentSmile a răspuns:

Citesc sau imi petrc timpul pe TPU:*

| xBlue a răspuns:

Ma plictisesc mai tarehee hee

| StoicaAndi a răspuns:

Ma joc la calculator.Ma distrez cu prietenii.Merg in concediu.Ma joc afara fotbal.Cand ploua ma joc fazan.Citesc.Scriu.

| love10andra a răspuns:

Multeeeeee

| ella2o a răspuns:

Filme,citesc povesti/poezii ale anonimilor de pe net,TPU,facebook,bloguri, sun lumea, dorm...cam atat. happy