| ServerulCool a întrebat:

Ce faci când te plictisești?

16 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Imi lungesc armasarul

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Abia aștept să mă plictisesc. Când te plictisești. nu simți nevoia de ceva? De altceva? Starea de plictiseală este neplăcută pentru că este creatoare. Tu ai vrea să te simți tot timpul bine. Dacă tu te-ai simți tot timpul bine, dacă eu și tu și noi și voi și ei și ele s-ar simți tot timpul bine, lumea nu ar mai progresa, toată luma ar rămâne așa cum este, încremenită, moartă. Așa că bucură-te ce ești plictisit. Plictisește-te cu folos. Iar acel folos va fi că vei găsi ceva interesant de făcut.

| Celcestietot a răspuns:

Caut o invitație pe-un server cool!

| mentholinks a răspuns:

Injur, blestem.

| Celcestietot a răspuns (pentru mentholinks):

Gata, pe rug

| mentholinks a răspuns (pentru Celcestietot):

Da, ma jertfesc pentru omenire, sa arda in iad.

| Celcestietot a răspuns (pentru mentholinks):

Când vezi fotografia ta de profil știi că ai de aface cu diavolul în carne și oase laughing

| mentholinks a răspuns (pentru Celcestietot):

Nu, eu sunt Cel Rau, diavolu e fratemiu.

| Celcestietot a răspuns (pentru mentholinks):

Deci tu ești legendarul întuneric de la întemeierea lumii, încântat.

| mentholinks a răspuns (pentru Celcestietot):

Da, eram printre stele, le faceam sa straluceasca, dar m-o ucis una si m-am incarnat in lumea asta insignifianta.

| Celcestietot a răspuns (pentru mentholinks):

Atunci... fa-ti treabawinking.

| gemeni6226 a răspuns:

Stau pe terasa si cos sau citesc o carte, o ce mi-ar placea sa am timp sa ma plictisesc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ascult muzică, merg la cumpărături, răspund la întrebări pe TPU.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ar fi doar plictiseala as avea multe de facut, dar de obicei "plictiseala" aia e un amestec de emotii negative si lipsa de chef.
Deci sa ma gandesc daca mai stiu ce este plictiseala, candva faceam arte vizuale, audio, scriam, dansam etc. De ordine sunt oricum obsedata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Plec sau ma adancesc in proprile ganduri, de regula ma plictisesc cu oamenii nepotriviti.

| Michaeel a răspuns:

Citesc și scriu.