| anonim_4396 a întrebat:

Ce fapte bune as`putea face ca sa uimesc un preot? imi trebuie la un proiect... va rog frumos!

3 răspunsuri:
| LotusRadioactiv a răspuns:

De ce aI vrea sa impresionezi un preot? mai rau l-ai dezamagi fiinda ai minti cu faptele tale extraordinare...preotul vrea ca tu sa respecti voia Li Dumnezeu, iti vrea binele, nu constituie un examinator

| Ionut01 a răspuns:

Pai de exempul sa ii ajuti pe cei saraci la limita posibilitatilor

| Storepc_Reparatii_1990 a răspuns:

Bagai 100euro in buzunar si ramane uimit pe viata si iti devine si cel mai bun prietenbig grin