| ChristinaChriss a întrebat:

Ce farse pot face cuiva care doarme? Si nu ma refer la farse care sa moara acolo pe pat...asa gen sa o dau cu un ruj aprins pe fata sau chestii de genu'?

7 răspunsuri:
| zaratu a răspuns:

Il desenezi pe fata cu marker

| varcolaccc a răspuns:

Pune-i mana intr-o ceașcă cu apa rece si face pe el happy, sau ii pui frișcă in palma si i-l gâdili dupa pe fata happy

| anonymous6 a răspuns:

Smack cam:))))) genial trebuie sa te uiti
http://www.youtube.com/watch?v=5Hn_f5lYdBA

| ClickOn a răspuns:

Iei 2 elastice cu carlige; o parte i le agati de chiloti si cealalta parte de capatul patului iei o bricheta si un deodorant pui bricheta in fata deodorantului si ii parlesti putin sprancenele (dar stai la o distanta fata de individ ca sa nu-i arzi fata complet)

| Brunetzika_Ancutza_1990 a răspuns:

Am doua variante :
V. 1) umpli un balon cu apa, Dupa aceea il lasii sa adoarma bine si cand vrei sa ii faci farsa cu un ac faci o gaura si cand deschide gura ( Daca deschide ) Il stropesti in gura

V. 2) Daca stii sa desenezi iei un marker si il faci clown pe fata.

Sper ca te-am ajutat. Funda :*?

| Stefan_Lorena_2000 a răspuns:

I-ei pasta de dinti, si ii faci mustata laughing