| 123Julia a întrebat:

Ce fel de dragon sunt in zodiacul chinezesc daca eu sunt nascuta pe data de 17 mai 2003? site-uri ceva sau direct cum puteti.

7 răspunsuri:
| Adina77 a răspuns:

Dupa datele tale, nu cred ca esti Dragon.
Zic ca esti Capra. Uite-te mai bine.

| Adina77 a răspuns (pentru Adina77):

Dupa linkul anterior al lui axeldavid, daca esti nascuta in 2003, parca arata Capra.
Dupa linkul lui evenso, pari a fi Dragon de apa.
Habar n-am.

| axeldavid a răspuns:

Http://www.exotique.ro/zodiac.asp aici vezi in ce zodie chinezeasca esti

| meduzza a răspuns:

Nu stiu ce fel de dragon esti. nu am mai auzit de asta pana acum [decat ca acum suntem in anul dragonului]. tu esti capra de apahappy

| hj121 a răspuns:

Dragonul de Apa 1952-2012
Apa are un efect de calmare asupra temperamentului de temut al Dragonului. Apa ii permite Dragonului sa-si redirectioneze entuziastmul si il face mult mai perceptiv la altii. Acesti Dragoni sunt obisnuiti sa faca un pas inapoi sa evalueze situatia pentru ca ei inteleg arta rabdarii si nu doresc sa atrag atentia asa cum si-o doresc ceilalti Dragoni. De aceea ei iau decizii inteligente. Dar actiunile lor pot da gres daca nu se documenteaza de ajuns sau daca nu duc la sfarsit un proiect inainte sa inceapa altul nou.