| Bishop a întrebat:

Ce film merita vazut mai intai? Transformers Revenge of the Fallen sau X-Men Origins - Wolverine?

Răspuns Câştigător
| costymaximus a răspuns:

Dupa cum vezi, parerile sunt impartite, unii vor transformers, altii x-men, concluzia=merita vazute amandoua, nu conteaza ordinea.

9 răspunsuri:
| Katiee^^ a răspuns:

X-Men Origins - Wolverine :o.
Mie imi placea mult desenu' animat blushing laughing.

| Alien a răspuns:

Transformers!
X-Men nu imi place!

| lexony a răspuns:

Primul care trebuie vazut e asta :Transformers Revenge of the Fallen

| anissa a răspuns:

Transformers Revenge of the Fallen

| bocascity a răspuns:

Transformers

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu imi place transformers, dar x-men mi s-a parut un film bun ce merita vazutwinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le-am vazut pe amandoua, si eu cred ca trebuie vazut intai X-Men Origins-Wolverine, dar e alegerea ta, eu ti-am dat doar un sfat. big grin

| BlackRaven45 a răspuns:

Fiecare cu gusturile lui. Eu prefer X-men.

| theodz a răspuns:

Transformers Revenge of the Fallen este ca si X-man un film de actiune...depinde...eu as zice Transformers Revenge of the Fallen big grin