| Black_Cherry a întrebat:

Ce film sau emisiune tare este in seara asta la televizor? voi la ce va uitati?

8 răspunsuri:
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Castle pe Universal la 21:00, ori NCIS Anchetă militară la 21:00 pe AXN, la 23:00 Vampiri, crime şi poveşti de dragoste, la 00:00 pe Pro Tv-The Mentalist(În mintea criminalului), 00:15 pe Pro Cinema, Cu sânge rece, dar ăstea sunt seriale, dacă nu le-ai urmărit nu prea are sens, îţi recomand pe Pro Cinema la 22:00, Cineva care să mă apere, e mai vechi (1987), thriller, action, romance, dar cred că încă e interesant...

Elianna
| Elianna a răspuns:

La Aniela si atat.

| Ela_PuRpLe a răspuns:

Eu ma uit la" Fermier caut nevasta" pe Prima TV.

| ⋆☆•♥ღ♫bubulicky♫ღ♥•☆⋆ a răspuns:

Nu vad nimic, interesant, doar un film: "raul mortii"

| oana1 a răspuns:

La aniela pe acasa si pe kanal d saracii copii bogati

| Deea21 a răspuns:

Pai nu stiu un film ceva. de fapt nu stiu.as vrea aniela...acum momentan nora pentru mama

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In seara asta e pe priam tv un trasnitii nato cronica carcotasilor etc... e luni-joi sunper (HEHE)winking
big grin (kiss)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este nimic interesant, asa ca voi privi pe action star.