| pwp a întrebat:

ce e frumos in seara asta la televizor? (de preferat film)
voi la ce va uitati?

Răspuns Câştigător
| Ramonaaaa a răspuns:

Buna pup :*
Pentru inceput, iti voi da filmele care sunt astazi la TV.
1.Moonwalker care este un fel de documentar despre viata regretatului Michael Jackson.Este pe PRO Cinema, la ora 22:15.
2.Profesorul trasnit si clanul Klump(comedie) este vorba despre o casatorie intre profesorul Klump si logodnica lui.Este pe TV 1000, la ora 19:00.
3.La limita extrema (actiune) este vorba despre jaful unei banci.Este pe Antena 1, la ora 22:20.
4.Dacii(istoric).Este pe PRO CINEMA, la ora 20:00.
5.Boy A(drama) este vorba despre adolescentul Jack care isi petrece cea mai mare parte din viata la inchisoare, pentru comiterea unei crime.Filmul vorbeste despre viata lui dupa eliberare, la 24 ani.Este pe TVR 1, la ora 23:10.
6.Doamna Soffel(drama) este vorba despre Kate Soffel si Ed Biddle care se indragostesc in inchisoare.Este pe TCM, ora 22:00.
7.Fata moarta (drama) este vorba despre o femeie a carei viata se rezuma doar la a avea grija de mama ei autoritara.Este pe PRO Cinema, la ora 00:15.
8.Destine incrucisate(comedie) este vorba despre relatiile cu probleme dintre Greta si Dave iar, filmul, arata legaturile de iubire din perspectiva personajelor masculine.Este pe TV 1000, la ora 23:00.
9.Disparitii(thriller) este vorba despre o ancheta in cazul unei prabusiri de avion.Este pe Prima Tv, ora 20:30.
10.Ulita fabricii de conserve(drama) este vorba despre un fost jucator de baseball, Doc, si o chelnerita care a vrut sa devina prostituata, Suzy.Cei doi se indragostesc...Filmul este pe TCM, ora 00:05.
11.Fata Morgana(drama) este vorba despre Virgil si prietena lui Cristina.Filmul este pe N24 Plus, la ora 22:15.
12.Astazi este,de asemenea, ultimul episod din telenovela "Iubire si Onoare". Filmul este pe Acasa, la 20:30.
Eu,nu ma voi uita la nimic in seara asta.Chiar nu am chef de vizionat filme.Mai degraba la pc.
Oricum, iti doresc vizionare placuta :*!