| ღºioanaºღ a întrebat:

Ce filme imi recomandati si mie? As vreau sa fie drama... nu vreau horror si nici comedie... (copilunimanui zi-mi si mie ca am vazut ca altora le-ai zis laughing )

Răspuns Câştigător
| Farcas a răspuns:

Awake.
Deci e superb love struck am si plans la el sad
Ar mai fi si 7 pounds, the pianist, hachiko a dog story

8 răspunsuri:
| JeSa a răspuns:

Îţi recomand, să vizionezi filmul "Dear John", care are genul : război / dragoste / dramă.

http://www.cinemarx.ro/filme/Dear-John-Dear-John-502647.html

Mi-a plăcut, este excepţional!:)

| Pho3nix a răspuns:

If Only
The notebook
P. S. I love you
Seven Pounds
Remember Me
An Education
Shutter Island
Invictus
Law Abiding Citizen
Slumdog Millionaire
The Curious Case of Benjamin Button
Up in the Air
My Sister's Keeper
Gladiator
Public Enemies
Angels & Demons
Frost/Nixon
Titanic
Taken
My Sassy Girl
A Walk to Remember
I Am Legend

| waXonwaXoff a răspuns:

Chiar ma pregateam sa zic unu horror si unu de comedie dar am vazut ca ai scris "nu vreau horror si nici comedie". Drama stiu doar unul:"OCHI PENTRU OCHI SI DINTE PENTRU DINTE"

| 4LeafCloves a răspuns:

Forrest Gump / Dramă, Romantic
Scent of a Woman /Dramă
Law Abiding Citizen /Crimă, Dramă, Thriller
The Shawshank Redemption / Crimă, Dramă
The Pianist / Biografic, Dramă, Război
La Vita e bella / Dramă, Război, Romantic
The Pursuit of Happyness / Dramă
The Green Mile / Crimă, Dramă
The Blind Side / Dramă, Sport
Léon / Crimă, Dramă, Acțiune
The Bucket List /Dramă, Aventuri
Though None Go with Me / Dramă
Toate sunt foarte frumoase. Merită văzute.
Vizionare plăcută.

| ѕα∂ gιяℓ a răspuns:

Mie mi-a placut foarte foarte mult "Povestea unui inel" merita sa te uiti crede-ma! dar trebuie sa fii atenta.

| t0xic1girl a răspuns:

Premonition...asta e cel mai tare film pe care l.am vazut:X.si e DRAMA

| Dodolin_3371 a răspuns:

Iti recomand Shutter Island:)
Mi-a placut foarte mult
E un film nebun :) Uita-te la el ca nu pierzi timpul, o sa iti placa. Cel putin eu am fost multumita de el. E cu leonardo dicaprio http://www.cinemagia.ro/filme/shutter-island-23353/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar ma pregateam sa zic unu horror si unu de comedie dar am vazut ca ai scris "nu vreau horror si nici comedie".Drama stiu doar unul:"OCHI PENTRU OCHI SI DINTE PENTRU DINTE"