| D[:x] a întrebat:

Ce filme merita vazute? Povestiti`mi putin despre ele.

7 răspunsuri:
| nellyneliana a răspuns:

Depinde ce filme iti plac tie...http://www.filmeonlinegratis.ro/ aici gasesti filme pentru toate gusturile, pot fi vizionate si online si au descriere.Vizionare placuta!

| Daniel TM a răspuns:

Because Of Winn-Dixie [2005]
Chestnut Hero of Central Park (2004)
Freedom Writers [2007] DVDrip
Hachiko - A Dogs Story [2009] DVDrip
The Ron Clark Story [2006]
Elina [2002] DVDrip
Flywheel(2003)
I Am David [2003]
The Boy in the Striped Pyjamas [2008] DVDrip
The Secret Garden [1993] DVDrip
The Ultimate Gift [2007]
Flicka (2006)
Places in the Heart [1984]

Aceste filme le poti downloada gratis de pe site-ul www.christianmovies.eu
Descrierea lor este pe site

Vizionare placuta!

| Anaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

The Back up plan e o comedie romanticalove strucke superb filmu'
thinking

| Anaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Orasul BantuIT E un film realizat dupa o carte despre un clown care omoara copii :d Nu e ff de groaza dar are niste faze in care te tine in suspans.si e ciudat cum in decoru' vechi si prafuit apare acel clown colorathee hee

| george10 a răspuns:

Dead Birds
e horror. nu pot explica. daca iti e explic dupa aia o sa fie naspa

| just me_3620 a răspuns:

. cu siguranta titanic (film d dragoste si nu numai). avatar...

| DyanaSweetyGirl a răspuns:

Sunt multe filme dragute care mie mi-au placut f mult iti recomand high school musical 3 sau hannah montana the movie