| truerainbow a întrebat:

Ce hobby-uri aveti si de ce va plac?

7 răspunsuri:
| LeMousiqe a răspuns:

Bună.
TPU-pentru că ajut oameni, cel puţin aşa cred
Toate cele bune.

Răspuns utilizator avertizat
| didicriss a răspuns:

Desenatul...pentru ca am talent

| AdolfHitler1889 a răspuns:

Mie imi place sa inventez chestii, chiar daca unele nu merg altele funcioneaza.

| George1347 a răspuns:

Tir sportiv, nu este practicat prea mult in tara asta, dar ne distram tot timpul si nu pot descrie senzatia care o am atunci cand castig.

| Stefan_Codrin_1999 a răspuns:

Filme,jocuri pe pc, carti, duel master (joc de carti). Dar niciodata singur numai cu prietenii.

| MissPanda a răspuns:

Pai am mai multe. Plimbatul cu rolele si inotul.Imi plac deoarece sunt relaxante.Imi place si plimbatul cu bicicleta, dar nu asa mult.