| Dreaqul a întrebat:

Ce i-as putea face cadou unei fete de 13 ani care ma invitat la ziua ei? nu prea am idei, dau fundita.happy

9 răspunsuri:
| muteanupaulcostin a răspuns:

Ok. Fetelor le plac pantofii, rochile, cercei si inca multe. I-ai putea s-ai iei ceva mai ieftin ca e criza... nu stiu chiar ce dar scrie pe internet si cauta :ce le plac fetelor de 13 ani sau daca nu gaseste scrie ce le plac fetelor. Sper s-a gasesti ceva si s-a te poti decide care dintre aceste sugestii (nu doar ale mele)au fost bune.Si sigur vei gasi ceva.Bye.

| petruta a răspuns:

Pai uite aici Cadou pix elegant negru sau Fantana arteziana decor, Suport sticle decor, Vapor colectie mare sau un pomisor decorativ sau Carte, un CD din muzica preferata, joc de ordinator, ceva machiaj ( eventual), un bon la o librarie, sau magazin ( aici se poarta)
sau daca sunt mai multi aleg impreuna un cadou comun, mai important

| BRG a răspuns:

Un cd cu muzică, niște bijuterii frumoase de la avon, o cutie de bomboane de ciocolată, o invitatie la mc donalds, tu trebuie să te decizi ce anume alegi din toate astea.

| ŦєтiţaŦăяăNuмє a răspuns:

O bluzitza big grin
Oricum cred ca e la varsta la care incearca sa fie cat mai cool si sa aiba cele mai tari hainetongue
Succes :*

| AlWaYsSmYlE a răspuns:

Pai daca esti bff cu ea ii poti lua un un colier cu o jumatate de inimioara cu initiala ta si a iei si de altfel iti poti lua si tu cealalalta jumatate cu initialele voastre inscriptionate:X sper ca te-am ajutat

| SimonaSymo a răspuns:

Un tricou, o carte sau ce pasiune are ea.daca i place sa picteze cumparai acuarele, daca ii place sa citeasca o carte, daca ii place sa fie aranjata dai un ruj sau altceva sau haine... sper ca te-am ajutat... funda?

| alina0 a răspuns:

Eu i-as cumpara o pereche de jeans(blugi) de culoare negara sa albastrii(vezi tu care ii plac cu care se imbraca mai des) pentru ca la aceasta varsta incearca sa fie mereu fashion sau ii poti cumpara o bluza.un tricou cu un imprimeu foarte frumos! In orice caz cumpara-i ceva la moda care sa ii placa.Sau daca iti permite bugetul ii poti cumpara o bijuterie, un inel cu o piatra f frumoasa...
FUNDA?

| FundaTeRog a răspuns:

Buna. Conteaza ce ti-a daruit la ziua ta,sau asa.ce-i place ei.
Parfum,fustita,bratara, accesori, etc.100% intreab-o pe ea ce si-ar dori, dar ii zici asa ce crede ca va primi de la ceilalti. Sper ca ti-am fost de ajutor.Pa
Funda?happy

| Roxytzu a răspuns:

Haine ( hanorac, fusta, tricouri etc), posete, un lantisor de argint sau cercei sau inel de argint( depinde pana unde te limitezi cu suma de bani), ciocolata, un urs mare de plus, un plic cu bani( 40-100 lei), o cana cu un mesaj dragut pe ea sau cel mai bun cadou... mergeti in oras si las-o sa-si aleaga ce vrea, dar spune-i inainte in ce suma de bani te limitezi. Funda plz