| Sara2 a întrebat:

Maine e ziua unei prietene si m-a invitat seara la un suc, ce cadou sa ii iau? idei?

Răspuns Câştigător
| multimoak a răspuns:

Fetele sunt innebunite dupa maimutoi de plus, prostioare pufoase, bijuterii, flori, zornaitori pentru chei sau telefon, bomboane de ciocolata(ai grija sa nu cumva sa tina dieta ca o dai in bara).

5 răspunsuri:
| Sara2 explică:

@multimoac, fata are corp de fotomodel si mananca de rupe asa ii e felu happy

| multimoak a răspuns:

@andaluzia: inseamna ca merita o cutie de bomboane fine de ciocolata, si niste trandafiri rosii intr-o cutie lunga si deasupra trandafirilor un maimutoi care tine o cutie de bijuterii si inauntru... ( pui tu ceva happy )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O pereche de chilozi albastru

| Andra2503 a răspuns:

Pai ceva semnificativ care sa ii arate in acelasi timp simplitatea ta dar si in acelasi timp si prietenia si iubirea fata de ea

| andy77 a răspuns:

In primul rand o floare(buchet)apoi un parfum bun. Eventual o sticluta mica dar cu esenta tare...asa ca sa tina minte aroma.