| diduliciii a întrebat:

Ce ideei anti-plictiseala aveti? Help happy.

Răspuns Câştigător
| AlexUnder a răspuns:

Fa-ti un site imi dai funda? www.wix.com de aici faci site-uri

8 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

De TPU ai auzit?winking
Aici n-o sa ai timp sa te plictisesti.

| PhotoIsMyLife a răspuns:

Bună!
Păi ieși pe afară, desenează, pictează, teme, citește, dormi, TV, PC, shopping, teste online ( http://www.clopotel.ro/funny/teste/teste-online )
Baftă!

| andrei95 a răspuns:

Asculti muzica, te uiti la filme mai ales daca gasesti un serial care iti place poti sa te uiti la cate 5 episoade pe zi, daca iti place sa citesti citeste o carte, fa teste online, du-te prin oras cu prietenii...sunt multe de facut!

| InoKo a răspuns:

Fa teste de personalitate online.

| gabos98 a răspuns:

Ma duc la colindat

| TheBlueDragon a răspuns:

Intra pe mess...
daca nu joaca-te la pc
uita-te la TV
alte idei nu mai amstraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai intra si tu pe siteuri gen: www.220.ro, www.trilulilu.ro, www.perfuzia.org, www.necurat.ro, etc.

| colorspanish a răspuns:

Uita-te la tv.
Iesi afara cu prietenii