| anonim_4396 a întrebat:

Ce solutii anti-plictiseala aveti?

Răspuns Câştigător
| Ingerash_9146 a răspuns:

Dormi, iesi pe afara, fa o baie relaxanta, vb la telefon.happy

29 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Un adolescent de pe TPU a prezentat recent mai multe obiecte de Origami executate de el insusi. Exista site-uri care te invata cum sa confectionezi diferite lucruri dragute.Inscrie-te intr-un ONG sau la un curs.

| Catalion a răspuns:

TPU.ro si Counter-Strike ma scapa mereu de plictiseala din casabig grin

| nellyneliana a răspuns:

Eu ies la o mica plimbare, iau putin aer si imi vin idei cu ce as putea face cand ajung inapoi casa...big grin

| VladyCristian a răspuns:

Hey, Buna :* eu ascult muzica, citesc, ma uit la vreun film sau sunt la vanatoare de fundite happy incearca si u...

| Abcfunny a răspuns:

Eu pictez, Desenez, Ascult M. J, dansezlaughing, fac poze

| DeMentaa a răspuns:

Rimel.ro

| nobody_9468 a răspuns:

Daca e doar o stare nu scapi usor...insa daca nu ai ce face butoneaza telecomanda tv'ului, iesi la o plimbare cu prietenii...eu m-am plictisit de viata.pentru. asta exista solutii>

| ForeignO a răspuns:

Citeste, uite iti recomand o carte foarte frumoasa, adica toate cartile de la editura Koktail sunt minunate! Incearca ''Pe urmele lui Alice'', ''Am scapat de griji'' sau ''Amanda se marita''

Succes, Te pup

| AneZniP a răspuns:

Sa vb cu prieten pe mes sau ma joc pe net jocuri gratis sau vb la tel sau citesc o carte

| biabeautiful a răspuns:

Intri pe site-uri cu jocuri uite iti recomand eu unul y8.com sau poti iesi cu prietenii, poti chema o prietena sa mai discutati, poti citi reviste sau orice iti face tie placere, poti vedea o comedie etc.Sunt ff multe lucruribig grin

| uzzi92 a răspuns:

Fa-ti niste floricele pune o comedie faina... sau iesi pe undeva. Pentru mine functioneaza mereuwinking

| ioana_5244 a răspuns:

Cand ma plictisesc, citesc o carte sau ma uit la un film

| SmoothCrimnalnr.1 a răspuns:

Eu pun un garcea si rad sau un mj si gata.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

TPU.ro, intrati pe chat acolo puteti vorbi, mai sunt chat-uri interesante, eu nu prea am timp sa ma plictisesc, cere adresele fetelor de aici, mai vorbiti pe mess, faceti schimb de impresii, gentute, pantofi, cizme, muzica, sport, scoala, orice.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vanatoarea de fundite.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Http://www.tpu.ro/......arte-mult/

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Culca-te (asta fac eu cand sunt plictisita).

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca esti cu familia si persoana iubita eu zic ca nu ai timp de plictiseala, dar poti intra pe mes, pe chatul de aici, la intrebari, te poti plimba prin parc, poti citi o carte sau sa asculti o muzica buna!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Netul mersul prin parc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa stai degeaba!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

cand ma plictisesc vorbesc cu prieteni apoi ma certu cu dusmani tipand la pereti si spunand lucruri amuzanta cum ar fi tu esti femeia taur

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Culcatelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da o labalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu mai sta in fata calculatorului sa pui intrebari, iesi afara cu prietenii

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu ma plictisesc! Offf... E naspa... sad

| Adrian_Adrian'o_1995 a răspuns:

Da sa o crezi tu

| alexa_5017 a răspuns:

O carte interesanta, iesiri cu prietenii, un joc, poti sa incepi sa practici un sport[inot, etc]. Sunt multe lucruri anti-plictiseala. Mult succes!