| Dragon01 a întrebat:

Ce idei de probe imi puteti da pentru balul bobocilor? Cele mai bune primesc FUNDA!

Răspuns Câştigător
| geografgeograful a răspuns:

Cand am avut noi balul a fost asa:

- proba surpriza = au avut de facut diferite chestii amuzante dar toate au fost gandite bine in sensul ca sa nu jicneasca pe nimeni si totusi sa fie ceva decent
ex: a cantat o fata la matura
au avut de spart baloane cu faina
- proba de cultura generala = intrebari din toate materiile dar destul de usoare ca totusi concurentii sa nu se faca de ras
- proba de dans unde toti s-au sincronizat si au facut un dans super cu tematica balului
anul trecut a fost Egiptul antic
acum depinde si de tema stii...

altceva? nu stiu acum sa-ti zic dar daca va mai interveni ceva voi mai revenit

primesc si eu prima mea fundita? big grin