| sorin19971997 a întrebat:

Ce imagine aveti pe desktop?

16 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
imaginea copiilor meilove strucklove strucklove struck
O zi frumoasa sa aihappy

| Lynna a răspuns:

Cu windows 7 laughing))

| Mangustă a răspuns:

Il am tintuit si foarte prost incadrat pe epicul Johnny Cash cu cea mai profunda si tot odata, total pierduta privire a ultimului secol de poze de desktop. http://www.fly53.com/blog/wp-content/uploads/2012/11/j.r.cash_.jpg

| BiuL a răspuns:

Un buchet de trandafiri roz.

| MitroKta a răspuns:

Slideshow cu imagini din natura

| Ashadow a răspuns:

Un personaj dintr-un anime ( mai exact Hellsing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te ba si cauta altii care sa dea click pe reclamele tale! Oare nu sunt legi impotriva reclamei pe acest site?

| IuLYaN17 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ba eu doar am scurtat linkul atata tot.

| anonim_4396 a răspuns (pentru IuLYaN17):

ADf.ly?laughing ok, scuze daca nu era cu intentie...altadata ai grija sunt unii care dau BAN pentru asta, eu nu zic nimic, nu sunt moderator sau helper, insa sunt unii care nu accepta asa ceva, eu personal nu am nimic...

| Decrepit a răspuns:

Pe Derrick Rose, intr-un fan art putin cam blurat, dar interesant.

| oldschoolrom a răspuns:

Cu familia, la o petrecere.

| meseriasul88 a răspuns:

Lalele rosii crescute in zapada e taree

| blondyna9o a răspuns:

O imagine cu primavara big grin funda?