| nikolettta a întrebat:

Ce imi puteti spune despre facultatea de chimie si inginerie chimica din cluj specializarea : chimie alimentara si tehnologii biochimice? Cat de grea este?
Pe ce se pune accent? Ce presupune? Cu ce "se mananca"? Ce poti iesi de aici?
Cat de cautate sunt aceste posturi pe piata muncii si cam cat se castiga?
Va rog mult dati-mi cat mai multe informatii despre aceasta fac si acest domeniu.
Ms mult+voturi+funda mare

1 răspuns:
| mironica a răspuns:

Este foarte grea facultatea, a fost ridicata cu o macara mare de tot...

Întrebări recente