| nikolettta a întrebat:

Ce imi puteti spune despre facultatea de chimie si inginerie chimica din cluj specializarea : chimie alimentara si tehnologii biochimice? Cat de grea este? Pe ce se pune accent? Ce presupune? Ce poti iesi de aici?
Ms mult+voturi+funda mare

2 răspunsuri:
| Dyana4603 a răspuns:

Ati aflat fetele? As vrea sa stiu si eu, unde pot interesa? Cine ma poate lamuri?

| michelle23333 a răspuns:

Ai aflat pana la urma mai multe de facultatea de chimie alimentara? pe ce se pune accent, ce poti iesi de acolo? daca da, imi spui si mie te rog? sunt si eu interesata