| alice31 a întrebat:

Ce imi puteti spune despre site-ul eucitesc.ro cum se procedeaza?

1 răspuns:
| MihaiYou a răspuns:

Clubul de lectură este răspunsul nostru la cererile tinerilor cititori de a face parte dintr-o comunitate culturală.

Eucitesc.ro este cea mai mare comunitate de lectură a tinerilor cititori din România. Membrii cluburilor de lectură din întreaga ţară se pot reuni în spaţiul virtual pentru a dezbate volumele propuse ca lecturi suplimentare.

Aceştia pot participa la discuţiile generale, iniţiate de moderatorul clubului din care fac parte, atrăgând atenţia celorlalţi membri ai clubului asupra textelor şi asupra scriitorilor care le plac.

Se procedeaza doar virtual, adica nu va intalniti in realitate. Vorbiti in chat/la microfon ma gandesc