| Elena_Eledumitrascu_1986 a întrebat:

Salut.Cine imi spune si mie cum sa imi fac un site pentru ca nu stiu.Cum se procedeaza?

Răspuns Câştigător
| CataC a răspuns:

Buna Elena
Cel mai simplu este sa folosesti wordpress, nu ai nevoie de cunostinte de cod.
Ca si costuri, domeniu.ro e pana in 200 lei, platiti pe viata, plus hosting, in functie de furnizor, pana in 200 lei anual.
Daca vrei ceva gratuit iti poti face instant pe wordpress.com sau pe ucoz.ro.
Bafta

| Elena_Eledumitrascu_1986 explică (pentru CataC):

Multumesc frumos

| CataC a răspuns (pentru Elena_Eledumitrascu_1986):

Pentru putin.

3 răspunsuri:
| floweray a răspuns:

Poti incerca si www.ucoz.ro... e in limba romana, usor de folosit si, cel mai important, gratuit :)
Au si forum de suport, daca ai nevoie, www.forum.ucoz.ro.
Spor!