| Codruta a întrebat:

Ce imi puteti spune despre telefonul Lg gt505batting eyelashes? Merita sa mi-l iau?

2 răspunsuri:
| Veroniquest a răspuns:

Sfatul meu este sa nu ti-l iei, fiind ca si matusa prietenei mele are L. G gt505 si a spus ca i se tot blocheaza si i se inchide foarte des, si in timpul convorbirii. Daca vrei un telefon cu tauch screen LG ia-ti Lg cookie, Lg cookie fresh...si nu sunt sigura ca si astea sunt super bune...vezi tu si iphone4 are smnal slabbig grin

Ma bucur ca ti-am fost de folosbig grin:*

| Spanac a răspuns:

Verisoara mea are si este destul de bun telefonul. Cred ca meritawinking.