| X...yop...x a întrebat:

Cum vi se pare telefonul lg gt505?

2 răspunsuri:
| arysa a răspuns:

Eu mi l-am cumparat luna asta. Daca vrei sa ti-l cumperi, gandeste-te mai bine. E destul de bun, dar daca as avea ocazia sa aleg din nou nu l-as mai lua. Pozele ti le baga automat la galerie pe toate amestecate, chiar daca le pui in fisiere, iti apar toate amestecate.La fel si cu muzica. Bateria e varza. Meniul e amestecat ca vai de el+alte mici defecte.

| ._6225 a răspuns:

Eu am cativa prieteni care si-au luat de curand acest telefon. Si au numai cuvinte de lauda despre el. Eu am hotarat sa mi-l cumpar saptamana asta. Cred ca isi merita banii...