| SniP3r a întrebat:

Ce inseamna cand o fata iti zice ca ii esti ca un frate?

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ii cade bine acel tip fata de alti amici care ii are.

| MrAngelus a răspuns:

N-are cum sa te placa daca ii esti "frate". Sunteti doar prieteni foarte buni.

| Céline7 a răspuns:

Cand o vada iti zice ca ii esti ca un frate inseamna ca ea iti poate dezvalui tot.Ii esti foarte apropiat te considera ca o ruda happy

| Vichtory a răspuns:

Esti un prieten bun.

| Vickyy a răspuns:

Inseamna ca esti printre cele mai apropiate persoane, si ca stii multe secrete fata de ceilalti. Si simte ca tie poate sa-ti zica orice.

| catalin188 a răspuns:

Nu o sa o futii

| BaiatulDePeTPU a răspuns:

Le' friendzone.

| jerrygabrielle a răspuns:

Esti un prieten cu care ii place sa stea, in care are incredere si probabil simte ca poate vorbi cu tine mai multe chestii.

| seby4music a răspuns:

Mai direct ca n-ai sanse cu ea decat ca prieten ( amic ).

| luluta a răspuns:

Daca ai intreabat-o daca vrea sa fie cu tine si ea iti raspunde asta e categoric "nu" pentru ca nu poate vedea in tine decat un prieten.

| TeKs2911 a răspuns:

Inseamna ca esti o persoana apropiata eiwinking.sau in cel mai "rau" laughingcaz te placehappy

| Annim a răspuns:

Te apreciaza ca Prieten,
insa o prietenie strinsa intre un baiat si o fata cam rar vezi,, mereu cineva se indragosteste din pacate happy

| AndreeaFarasperante a răspuns:

Inseamna ca tine la tine si vrea sa-i fi mereu aproape, are incredere in tine si iti poate spune orice, insa logic nu vrea sa fiti impreuna caci poate iubeste pe altcineva. Daca iti spune asta nu vrea sa fie cu tine dar nici sa te raneasca

| keikop119 a răspuns:

Inseamna ca daca vrei sa fi cu ea iti va fi foaaaarte greu