| SmileForMe12 a întrebat:

Ce inseamna cand cineva iti zice ca esti o chisata?

Răspuns Câştigător
| PsychologistT a răspuns:

E un fel de ati spune ca nu e nimic de capul tau.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca nu e nimic de capul tau adica...ca esti de zi cu zi in lumea ta sa nu zic cu capul in noriwinking

| crazypretty a răspuns:

Nu neaparat ca esti cu capul in nori ci pur si simplu ca esti varza dar depinde si de felul in care ti se spune lucrul asta adica la caterinca sau la modul jignire ca pana la urma cu capul in nori sunt si figurantii de care nu ai loc pentru ca cred ca totul li se cuvine si traiesc in lumea lor