| catahardy a întrebat:

Ce inseamna caracter irelevant? am 2 intrebari care au fost refuzate, motivul fiind caracter irelevant...cu ce am gresit?

PS: scuzati daca am scris in topicul gresithappy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca-i stupid siteul. Si eu am intrebat daca vine cineva cu mine la mare si s-a sters de doua ori pe acelasi considerent, de irelevanta. Doar ca eu chiar aveam un loc liber.

3 răspunsuri:
| Cσσкiє a răspuns:

Irelevant înseamnă fără importanţă.

| Dobitoc a răspuns:

Adica intrebarea nu e potrivita pentru. categoria respectiva sau ai scris ceva gresit in intrebare.

| CatGirl a răspuns:

Caracter neinteresant, care nu prezintă importanță.