| Aleeeeeeee a întrebat:

Ce inseamna daca te uiti la fix ( la ceas ), astazi m-am uitat de 4 ori?

22 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ești iubită!
Pa, pa.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Se zice ca te iubeste cinevabig grinDar cred ca e doar o superstitie big grin Sau cine stie...:->

| Flav a răspuns:

Ca nu prea te duce capu'. Sorry, nu e vina ta.

| fluturas a răspuns:

Ca te iubeste cineva

| cornel a răspuns:

Eu cred ca nimic. dar unii zic ca te iubestethinking

| allleeeee a răspuns:

Ca se gandeste cineva la tine sau ca te iubeste.

| Alexandraaaaa2696 a răspuns:

Buna.Pay...de ex. daca te uiti la ceas la ora 13:00 sa zicem, zici alfabetul si vezi care e litera de la cifra 13; este M.Si asta inseamna ca te iubeste o persoana cu litera M.[de gen masculin, sa fie persoana]Si asa la toate. [aa si daca te uiti la si un minut se spune ca te inseala persoana respectiva...hee hee]Pa-pa:*

| Smileee a răspuns:

Poi :

Ex :
12:59 = te doreste
13:00 = te iubeste
13:01 =te insala
13:13 = te iubeste, il iubesti
In cazul nostru... am luat ora 1... [adica ora 13].
Ca sa afli cine te iubeste, numeri pe alfabet pana la litera 13 : aici 13 este M... atunci te iubeste cineva cu M.

Nu stiu daca este adevarat da si eu ma uit de multe ori la fix big grin

fundita?

| eu..sh doar eu a răspuns:

Inseamna ca cica te iubeste persoana pe care o iubestisi tuhoh go on
eu nu prea cred in asa cevaoh go onbig grin

| n0name a răspuns:

Ca esti pe fazalaughing j mie mi` se intampla de cateva zile sa ma uit numai la fixlaughing dar nu o iau in seamahappy fundita?:Xtake carelaughing j nu te mai uita la ceas:->

| Insurgent a răspuns:

Daca te uiti la fix inseamna ca te iubestelove struck
dar, uite si astabig grinhappy

Or3l3 iUbiRii

1:00 =>vrea sa fie cu tine;

2:00 =>te iubeste de mult timp;

3:00 =>sufera din cauza ta;

4:00 =>va veti casatori;

5:00 =>te viseaza;

6:00 =>te place;

7:00 =>il/o urmaresti;

8:00 =>te simpatizeaza;

9:00 =>te doreste;

10:00=>se gandeste la tine;

11:00=>te vei intalni cu el/ea

12:00=>te adora;

13:00=>te va intreba daca vrei sa fii cu el;

14:00=>te-a iubit;

15:00=>vrea sa-l iubesti;

16:00=>te iubeste dar nu-ti spune;

17:00=>ii esti drag/draga;

18:00=>te iubeste;

19:00=>vrea sa te sarute;

20:00=>e gelos/geloasa;

21:00=>iti va da o imbratisare;

22:00=>se distreaza cu tine;

23:00=>te vei duce cu el la film;

24:00=>crede ca iubesti pe altcineva.

| ToXicLoVe_2464 a răspuns:

Hi*Se spune ca te iubeste persoana de care iti place tiehappySincer nu prea am crezut cand unei prietene i s-a intamplat ca la acea ora fixa el sa-i trimita smsbig grin Deci poate ai noroc ca el sa se gandeasca la tine:*

| anonima_2498 a răspuns:

Insamna ca te iubeste cineva

| XutZu1997 a răspuns:

Se spune ca te iubeste aproapele tau... dar nu stiu daca este asa oricum pare distractiv cand nimeresti numai la fix sa te uiti la ceas-fundita please am doar una.

| bombonik44 a răspuns:

Inseamna ca te iubeste cineva

| -'anonimaA'-anti-fundita- a răspuns:

Ca love struck te iubeste [eu asa stiusmug]

| tinka a răspuns:

Mmmmm paremise ca te iubeste cineva'))

SoPeeRR!

felicitari '))!

| denisaioana a răspuns:

Se spune ca te iubeste(prietenul, iubitul sau cel d care iti place)pup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se spune ca persoana la care te gandesti in acel moment sau persoana pe gare o iubesti te iubeste:p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se spune că te iubeşte cineva, oricum sunt superstiţi.
Am încetat de mult să mai cred în aşa ceva oh go on

| Iulian_1082 a răspuns:

Inseamna ca ai prea mult timp liber!winking

| choceur a răspuns:

Se spune ca te iubeste cinevahee hee