| HyuLa a întrebat:

Ce inseamna cand te uiti la o ora fixa la ceas? De ex. eu m`am uitat la 1:00 ce inseamna?

Răspuns Câştigător
| Balonash_1618 a răspuns:

Inseamna ca persoana la care te gandesti in momentul respectiv te iubestewinkingdar nu iti pot garanta ca este adevarat
este un fel de.superstitiethinking
funda?

4 răspunsuri:
| LoliTa_7237 a răspuns:

Pei 1 este A, 2 este B ca alfabetul si daca e 3 inseamna c daca cunosti un baiat cu C inseamna ca acel baiat te place

| iustii21 a răspuns:

Ca cineva cu litera a 13 [in cazul tau] din alfabet te iubestebatting eyelashes

| Alexandru a răspuns:

Nu inseamna nimic. Este doat una din nenumaratele superstitii care circula in viata de zi cu zi si in care nu ar trebui sa crezi catusi de putin.

| šρяίηģ a răspuns:

Eu stiam ca daca te uiti la o ora fixa, sa zicem 12, o persoana a carei nume incepe cu a 12-a litera din alfabet te iubeste, in exemplul pe care ti l-am dat: L (Laurentiu, Liviu etc)