| cstbk a întrebat:

Ce inseamna daca visezi trecutul adica ce deja s-a intamplat in realitate

3 răspunsuri:
| Mik3 a răspuns:

Pai daca u zici ca visezi din trecut ii normal ca s-a intamplat in realitate altfel cum ai stii ca ii din trecut, doar u ne-ai zis, app cati ani ai 11-12, ce intrebari sunt astea, pfff

| EstiFericitaSauTrista a răspuns:

Multe! Depinde ce visezi! Daca visezi ceva urat, probabil mai mult ca sigur mintea incearca sa stearga niste imperfectiuni, aici ma refer la fapte neconsumate, resentimente, mult stress sau multe altele ce au o latura mai negativa, daca in schimb visezi ceva frumos si aici depinde ce visezi daca visezi experiente frumoase traite atunci mintea incearca sa redea corpului o stare de bun spirit, aici intra alte multe caracteristici si starea asta de bine de obicei este resimtita dimineata, mai multe detalii daca poti da o sa iti raspund mai mult.mult succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te gandesti prea mult la lucrul acela...lasa.l deoparte.nu mai trai in trecut!