| Cristle a întrebat:

Ce inseamna expresia "if there is room in your heart there is room in your house"?

5 răspunsuri:
| Anonymus314 a răspuns:

Se refera la iubire.
Daca ai loc in inima ta pentru cineva, atunci ai loc si in casa pentru persoana respectiva.

| Sburatorul a răspuns:

Cred ca se refera la persoana iubita, daca are un loc la tine in inima atunci sigur are un loc si in casa ta.

| terorvlad a răspuns:

"Daca inima ta este mare, la fel iti este si casa (spatioasa)"

| Alexander123 a răspuns:

Se traduce in ceva de genul : daca camera e in inima ta, unde e camera in casa ta?

| Iony_2523 a răspuns:

Dacă nu există cameră în inima ta există cameră în casa ta happy