| MOONWalk_8865 a întrebat:

Ce inseamna hb? Dau funditaaaaa

9 răspunsuri:
| dot a răspuns:

Hb sau hd?

| LostInDreams a răspuns:

Nu stiu. LG hb? gama de telefoane, electrocasnice, mai e si o trupa hb.hb mai e si la hotel, in restaurante.nu stiu sigur, una din astea cred, cel mai des cand spui hb te referi la game de electrocasnice lg hb. Fundita?batting eyelashes

| Minty a răspuns:

In ce context ai intalnit cuvantul?

| Cyclone a răspuns:

Despre ce domeniu vorbim?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hub ccred ca inseamna tongue

| rezervatro a răspuns:

Hardness Brinell - se refera la duritatea unui material. De aceea, cel mai intalnit exemplu este pe creioane, acolo fiind trecuta duritatea minei. Cu cat numarul este mai mare, creionul/materialul este mai dur, mai tare.

| crazy_8087 a răspuns:

I calitatea minei de creion daca te referi la asta

| MNico a răspuns:

Happy Birthday -La multi ani