| RaR a întrebat:

Ce inseamna la pariuri Total goluri 2.5?

Răspuns Câştigător
| RazvanRms a răspuns:

Echipa trebuia sa inscrie 3 goluri sau multe. Daca inscrie 2 ai pierdut.

3 răspunsuri:
| SimpleGirl408 a răspuns:

Din cate stiu, inseamna peste 2 goluri, adica 3 sau mai multe happy

| neymar94 a răspuns:

Adica,numarul total de goluri sa fie de 2.5(inte 2-3goluri)

| Nedelcu_Carlos_1990 a răspuns:

NUMAR GOLURI
In cazul in care un meci este abandonat inainte de finalizarea celor 90 minute de joc, pariurile se vor rambursa, cu exceptia cazurilor in care deciderea pariurilor a fost deja stabilita. Va rugam sa consultati urmatoarele exemple referitoare la deciderea pariurilor:

Pariuri live: Reprize de prelungiri - Numar goluri
Se iau in considerare doar golurile inscrise in reprizele de prelungiri. In cazul in care meciul este abandonat inainte de sfarsitul reprizelor de prelungiri, pariurile se ramburseaza, cu exceptia situatiilor in care deciderea pariurilor a fost deja stabilita.

Numar goluri peste/ sub 2
Numar goluri sub 2
- Pariurile sunt castigatoare daca nu se inscrie nici un gol sau se inscrie un gol. Daca se inscriu exact doua goluri, pariurile vor fi rambursate. Pariurile sunt necastigatoare daca se inscriu 3 sau mai multe goluri pe durata meciului.

Numar goluri peste 2
- Pariurile sunt castigatoare daca se inscriu trei sau mai multe goluri. Daca se inscriu exact doua goluri, pariurile vor fi rambursate. Pariurile sunt necastigatoare daca nu se inscrie nici un gol sau se inscrie un gol.

Numar goluri peste/ sub 2, 2.5

Numar goluri sub 2, 2.5
- Pariurile sunt castigatoare daca nu se inscrie nici un gol sau se inscrie un gol. Daca se inscriu exact doua goluri, jumatate din miza va fi castigatoare, iar cealalta jumatate va fi rambursata. Pariurile sunt necastigatoare daca se inscriu trei sau mai multe goluri pe durata meciului.

Numar goluri peste 2, 2.5
- Pariurile sunt castigatoare daca se inscriu trei sau mai multe goluri. Daca se inscriu exact doua goluri, jumatate din miza va fi rambursata, iar cealalta jumatate se va pierde. Pariurile sunt necastigatoare daca nu se inscrie nici un gol sau se inscrie un gol.

Numar goluri peste/ sub 2.5
Numar goluri sub 2.5
- Pariurile sunt castigatoare daca nu se inscrie nici un gol sau se inscriu unul sau doua goluri. Pariurile sunt necastigatoare daca se inscriu trei sau mai multe goluri pe durata meciului.

Numar goluri peste 2.5
- Pariurile sunt castigatoare daca se inscriu trei sau mai multe goluri. Pariurile sunt necastigatoare daca nu se inscrie nici un gol sau se inscriu unul sau doua goluri.

Numar goluri peste/ sub 2.5, 3
Numar goluri sub 2.5, 3
- Pariurile sunt castigatoare daca nu se inscrie nici un gol sau se inscriu unul sau doua goluri. Daca se inscriu exact trei goluri, jumatate din miza va fi rambursata, iar cealalta jumatate se va pierde. Pariurile sunt necastigatoare daca se inscriu patru sau mai multe goluri pe durata meciului.

Numar goluri peste 2.5, 3
- Pariurile sunt castigatoare daca se inscriu patru sau mai multe goluri. Daca se inscriu exact trei goluri, jumatate din miza va fi castigatoare, iar cealalta jumatate va fi rambursata. Pariurile sunt necastigatoare daca nu se inscrie nici un gol sau se inscriu unul sau doua goluri.

Numar goluri peste/ sub 3
Numar goluri sub 3
- Pariurile sunt castigatoare daca nu se inscrie nici un gol sau se inscriu unul sau doua goluri. Daca se inscriu exact trei goluri, pariurile vor fi rambursate. Pariurile sunt necastigatoare daca se inscriu patru sau mai multe goluri pe durata meciului.

Numar goluri peste 3
- Pariurile sunt castigatoare daca se inscriu patru sau mai multe goluri. Daca se inscriu exact trei goluri, pariurile vor fi rambursate. Pariurile sunt necastigatoare daca nu se inscrie nici un gol sau se inscriu unul sau doua goluri.

Pariuri live: Numar goluri
Pentru pariurile live, se iau in considerare toate golurile, indiferent daca au fost marcate inainte sau dupa plasarea pariului.

FUNDITA? te rog frumos?