| necunoscutdenerusinatsidezamagitdereal a întrebat:

Ce iti place sa faci in timpul liber?

3 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Sa citesc (atat carti, cat si diverse pe Internet), sa scriu, sa desenez, sa mai invat cate ceva legat de limba straina pe care o studiez pe cont propriu, sa pictez, uneori, sa ma uit la filme sau anime-uri, sa dorm, sa ascult muzica etc. Majoritatea activitatilor si hobby-urilor mele sunt solitare.

| Cameliapantiru a răspuns:

Sunt pasionata de lectura, muzica, filme, fotografie, shopping, sofat.

| ImCalledLamă a răspuns:

Sa ma joc pe calculator, sa citesc, sa ma uit la TV, sa vorbesc la telefon cu prietenii, sa stau pe facebook. Atata mi-a venit pe moment happy