| rominax3 a întrebat:

Ce-ti place cel mai mult sa faci in timpul liber?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| OrdinaryGirld a răspuns:

Sa scriu ficuri, sa fac amv si sa joc tenishappy happy happy

| BellaSomerhalder a răspuns:

Hm, imi place sa ascult muzica ( ruac! ). Imi place sa citesc - carti psihologice, interesante! -. Imi place sa scriu la cartea mea, care deja are vreo 45 de pagini si este in lucru - probabil o voi termina pe la vreo 20 de ani. That's it. Stiu, sunt cam plictisitoare.

| coliflor a răspuns:

Sa stau la calculator,sa citesc,sa merg la cumparaturi si sa fac amor, destul nu? timp liber cam putin am, dar tu¿

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place sa ascult muzica in timp ce mai scriu pe blog sau continui sa scriu in carte,sa citesc, sa ies cu prietenii, sa headbangaresc prin casa.

| crs122 a răspuns:

Sa ma uit la microscop si sa joc fotbal afara cu pietenii