| AliceHappyGirl a întrebat:

Ce-ti place cel mai mult sa faci in timpul liber? happy

10 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Sa ma plimb prin natura. Mi-ar placea sa am niste prieteni si sa pot merge undeva la munte, la cabana. Sa stam singuri acolo si sa ne distram impreuna. Din pacate nu am prieteni atat de apropiati.

| Elena1234456 a răspuns:

Imi plac foarte mult plimbarile cu prietenii mei love struck.

| Floreenofficial a răspuns:

Sa joc handbal, sa stau pe TPU si sa ajut om, sa ma uit la un serial sau sa ascult muzica!:X

| Daniella13 a răspuns:

In general ies afara cu prietenii, dar daca vremea nu tine cu mine stau in casa si desenez, ascult muzica, ma mai uit la televizor sau merg la vecina mea in vizita.

| CokoStar a răspuns:

Ascult muzica la calculator.

| George1510 a răspuns:

Sa citesc, categoric... Ultima carte citita: Jules Verne-Doi ani de vacanta big grin

| ladylove a răspuns:

Sa dansez, sa ma uit la filme, sa stau pe net si sa ies cu prietenii. Tie?:*

| blondy14 a răspuns:

Imi place sa stau pe mess sau sa ma joc sa ies cu prietenele sau sa ma uit la un film...

| euuuu a răspuns:

Sa dansez street dancelove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ies cu rolele, citesc, ma uit la un film...