| Mâcrofon a întrebat:

Salut, sunt baiat, 13 ani si nu am ce face... ce jocuri sau activitati distractive stiti?

7 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Lasa PC-ul si iesi afara. Vremea e frumoasa, poti merge la fotbal, poti sta afara cu prietenii sau sa mergi la strand. Daca stai toata vara in fata PC-ului o sa iti dai seama la toamna ca nu ai facut nimic vara asta.

| Reinkaos a răspuns:

Incearca sa iesi cat mai mult pe afara, a venit vara si sunt o gramada de activitati si chestii interesante pe care le poti face. Profita cat mai mult! Have funhappy

| Assassins a răspuns:

Ma da acum nu ii spuneti sa stee pe PC.El se dezvolta intre timp.Ar trebui sa te duci prin parc cu prieteni vine vara,ai tot timpul liber mai alergi,faci un sport,de dai cu bicicleta, mai inoti, si daca vrei pe PC uite niste jocuri:
Prototype
GTA IV
Kingdom Under Fire II
FIFA 2010
Counter-Strike 1.6
Metin 2
4Story
The Good Father II
Mafia II
Cabal Online
Sims 3
Call of Duty 4
Test Drive Unlimited 2
Assassin's Creed II
Assassin's Creed Brotherhood
Need for Speed Hot Pursuit
Prince of Persia 4
Hallo
Mortal combat 4
Lineage II
Mount&Blades Warband
Rome Total War
Perfect World
World of Warcaft(WoW)
Just Cause 2
GTA Ballad of Gay Tony(or Thony nu stiu)
Mas Effect
Dragon Age origins
Dragon Age II
Diablo 3
Star Wors:The Old Republic
Batman: Arkham City
Crysis 2
Bulletstorm
Metal Gear Solid: Rising
Brink

Da nu iti recomand sa stai toata ziua pe PC ca nu prea are rost, e o pierdere de timp.

| Bahamma11 a răspuns:

Poti sa joci WoW, minecraft, Imvu, uita`te la "robotzi", iesi pe-afara.invita prietenii la un film...etc

| Megas a răspuns:

In primul rand, lasa parcurile, nu sunt de tinewinking iti recomand sa te duci la inot, sau sa stai acasa sa te joci:
mass effect 1 si 2
gta 4
san andreas (...)

| Vladuthz a răspuns:

Tocmai a venit vara, ai tot timpul liber, iesi cu prietenii

| danya5 a răspuns:

Salut,eu ma joc imvu e un joc interesant in care iti poti face multi prieteni noi atat din tara cat si din alte tari...