| SLS a întrebat:

Ce jocuri faine stiti?(din orice categorie)

Răspuns Câştigător
| Zerathull a răspuns:

Daca iti plac jocurile gen NFS joaca Flatout (2si3),Grand Turismo, Grid samd.

11 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Conquer Online
Crono Tales
WrestlingMpire 2013.

| Zatharra a răspuns:

Triviador.

| TPUuser199 a răspuns:

Pou. pe telefon este foarte fain big grin

| Planta55 a răspuns:

Call of duty, CounterStrike
4Story,Metin 2

Răspuns utilizator avertizat
| SLS explică:

Ador jocurile pentru baietii, eu mai repede joc ceva gen need for spedd(curse de masini) decat dress up.

| Denisuca21 a răspuns:

Dota
candy crush
farm heroes saga
triviador
IMPARTE CADOURI DE MOS NICOLAE

| Macovei_Lucian_1996 a răspuns:

Daca iti plac 3rd person-urile iti recomand seria Asasins creed, sau alte jocuri create de UBISOFT, iar daca-ti plac 1st person shooter recomand Call Of Duty, Left for dead 2, iar daca-ti plac jocurile logice poti incerca oricand world of goo,un joculet mic si addictive,pentru controlere:fifa,wooden sensei, mario, super meatboy(addictive de asemenea). Curse:Grid, need for speed, asphalt 6(daca ai win 8), solitaire-ul de pe windows 8

| SLS explică (pentru Macovei_Lucian_1996):

Oi fi eu fata dar ador need for speed, de fapt am cam inceput sa ma pliictisesc de el.

| Ecoly a răspuns:

Star Stable, Ourworld, Transfomice, Star doll...

| Dark180 a răspuns:

Jocul meu preferat este Deadpool.Desi e un joc de actiune,este foarte amuzant.
Daca iti plac jocurile de creatie,alege Spore sau Sculptris,depinde ce varsta ai.
Mai poti incerca Heroes of Might and Magic,Darkspore, Zuma's Revenge Adventure, Bejewelled, jocuri cu Naruto, Batman A.Asylium,Assasin crid, Sleepy Bulldogs, Farm Frenzy
Jocuri online:Bejewelled(o parte), Farm Frenzy(o parte), 8 ball pool, spider solitaire, chess titans