| danimacai a întrebat:

ce jocuri faine stiti? Scuze pentru categorie dar sunt pe telefon si nu am gasit categoria pentru jocuri.

11 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

îți recomand Lin City Ng.Chiar de nu are grafică cineștie ce, e joc liber și unul de strategie.Succes

| danimacai explică (pentru DeyCj):

Va dau ceva exemple.
Ex: Batman arkham, The amazing Spider-man, Fifa 14, X-men origins, Deadpool, Remember me, ceva de genul asta.Astea le-am jucat care vi le-am dat exemplu.Cine imi da cel mai bun link de descarcat fifa street 3?

| Xela90 a răspuns:

Daca vrei pe telefon jocuri iti recomand sa nu bagi jocuri in telefon in maxim o luna sau poate o saptamana se strica rapid, laptop sau calculator poti intra pe world of tanks sau battlestar galactica etc. daca mai vrei altceva spune ca iti mai zic.

| danimacai explică (pentru Xela90):

Am scris mai sus, ceva jocuri mai faine, dar nu mmporg-uri, dau cum se numesc alea

| toncu a răspuns:

CS:GO, Skyrim, Terraria, Minecraft, Agar.io

| danimacai explică (pentru toncu):

Ai fb? Sa vorbim sau id de mess

| JoNyOn a răspuns:

Daca ai putea sa ne spui ce componente ai.

| danimacai explică (pentru JoNyOn):

Nu e "tare" calculatorul, chiar deloc, am procesor Pentium(R)Dual Core CPU E5200 @250 GHz si 2046 MB ram.Zi-mi si niste jocuri care ar merge pe pc asta, dar zi-mi si ce ar mai merge pe xp laughing, si câteva jocuri mai faine.

| JoNyOn a răspuns:

Team Fortress 2

| danimacai explică (pentru JoNyOn):

Si mai? Mai multe

| danimacai explică (pentru JoNyOn):

Aa si placa nVIDIA geforge 210