| Oanny a întrebat:

Ce jocuri gen Metin 2, 4Story(etc.) stiti? Sa aiba grafica buna si povestea jocului destul de interesanta. Cel ce imi zice cele mai multe jocuri are fundita, vreau sa incerc mai multe. Multumesc mult:*

46 răspunsuri:
| ~ вα∂ вσу ~ a răspuns:

Wow [world of warcraft] si silcroad au grafica misto happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Allods, world of kung fu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eo zic sa te apuci de alt metin cum ar fi:Metin2Gx super tare armuri aotele tot ce vrei Dar ar mai fii unul cu alte armuri cu King :clujanmt2 dar asta se deschide in Iunie-Iuliestraight face Metin2Gx super tare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metin 2 ro este mia tare decat 4story finca metin 2 ro are mai multe chesti de al lv la lv 100
ai arme armuri coifur scut papuci bratara cu bani poti sale faci +9 si stralucesc mai gandeste-te incearca metin 2 ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ourworld

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E tare metin2.ro

| ionutzu_9263 a răspuns:

Eu zic ca metin2ro si metin2GX sunt tari

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate cauta si tu alte jocuri dar in engleza o sa geseti sper.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai baieti metin 2 privat-server (frz, sky, clujean, flamek, fun) astea servere adevarate nu gx gx este cel mai slab server cresti greu o perla costa 100kk ce prostie nici kinguri nu poti face nici arme legendare deci sa nu va aud de gx

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metin2Tim sau alt joc Fiesta

| FauK3 a răspuns:

Uite aici un sit cu o gramada e mmorpg-uri si scuze ca nu iti zic direct jocurile dar aici le gasesti pe toate cele ce exista http://www.mmoblog.ro/2010/04/lista-mmo.html dar iti mai zic si eu acum 2 jocuri: twelve sky 2, Maestia Online, Martial Heroes si Star Trek sper ca te-am ajutat dar mi-ar placea o funda:D

| ஐByenkutzaஐ a răspuns:

Incearca 4storyEG sau metin2Guabina

| nightmare_7369 a răspuns:

Nimni nu a spus frz metin2 e tare de exemplu eu am pe m:
otel de war+9 cu pv5000 papuci de lvl 43 cu imun si cu pv 4500 etc etc etc etc e tare dar din pacate nu mere sv uneori

| PaidToKill a răspuns:

WordOfTank's e cu tancuri fain. Merit fundabig grin?

| PisiculDulcik a răspuns:

Incearca Talisman online e tare dar incearca si metin 2fun, tim si gx sunt taari mula bafta

| CIZu a răspuns (pentru anonim_4396):

Omule daca vrei sa stii si in 4 story sunt armuri pana la lvl 90 din 10 in 10 lv armuri noi si in 4story poti sa iei bratari papuci etc cu bani si poti sa le face pana la +24 nu doar 9 metinu e praf fata de 4story tongue

| andreysam a răspuns:

De descarcat:
cabal, world of warcraft, metin2fun,silcroad
online:
adventure quest world, ourworld(daca vrei doar de imbracat fara bataii)

| pr0fetu92 a răspuns (pentru CIZu):

Ce nume ai pe 4S ro
Eu sunt pr0fetu

| MystikGirl a răspuns:

Runes of Magic

| IenceanDanutz a răspuns:

Runes Of Magic, Wizard101, Silkroad(recomand), cam atat, sper sa-ti placa, Joc placuttongue

| deani100 a răspuns (pentru CIZu):

Dexter are dreptate 4story e de 100000 de ori mai bun ca metinu(oricare ar fi l)

| QµeeК a răspuns (pentru anonim_4396):

Lol ce noob esti 4Story la +24 (maxim) are niste culori fff belea! Prostu naibii care esti e mult mai tare 4story RO incearca-l si ai sa vezi ca e mai tare ca jocu ala varzza
Lol

| cata2000_5978 a răspuns:

Iti recomand sherwood dungeon, dar iti si zic sa nu te lasi de 4story e super marfa si e mult ma itare ca metin2 acolo ai mult mai multe feluri de caractere mult mai multe itm si +24 si acu cumperi +15 inchiriate. oricum noroc

| VreauMulteRaspunsuri a răspuns:

Doamne ma 4story e mult mai tare ca metin2 metinul a fost fain inainte dar acum e praf sunt cei mai noobi playeri pe metin...

| complicata2002 a răspuns:

Pai ar mai fi misto si smallworlds. este un joc de browser dar daca vr sa te apuci sau iti mai dau eu jocur i : aion (super grafica si la lv 10 iti poti lua aripi), transformice (un joc de strategie ...cu soareci...dar este super.big grin) eu cam astea joc. dar si metin2 hammer, gth. acum ti-as recomanda sa joci smallworlds big grin daca vrei iti las id meu. daca vr sa joci o sa iti dau o cale mai usoara de a juca happy
ID meu de mess: andreea_alina0174

| ツツツ a răspuns:

Shaya este in genul celor doua.

| xF1n3Ti a răspuns:

Stiu eu unu ie cabal sper ca te-am ajutatbig grin

| AlexStroie99 a răspuns:

Darkesand Online.

| Moon4Lord a răspuns:

Dragon Nest SEA e cel mai tare ai 18 skilluri in bara si mai multe skilluri cale le combini cu controalele faci usor lv si e max pana la 50, dar se va face pana la 60 si sunt 6 class-uri(Warrior, Archer, Kali, Academic, Cleric, Sorceress) de exemplu din Warrior te poti face Swordmaster sau Mercenary,
Mercenary -> Destroyer sau Barbarian
Swordmaster -> Moonlord sau Gladiator
la fel si la celelalte class-uri iti zic eu are si grafici faine daca il pui pe high graphics