| anonim_4396 a întrebat:

Ce jocuri imi recomandati pe urmatoarele : Wiondows 7 professional ultimate 32 bit

Processor : Intel Pentinum Dual Core t4400 2.20 Ghz 2 cpus

Placa video : Intel (R) GRaphics Media Accelelator for mobile

memorie : 2gb

Directx : Directx 11

?

8 răspunsuri:
| axel007 a răspuns:

Poi depinde ce jocuri iti plac, poti juca Lol, e un joc fain, cauta pe youtube sa vezi daca iti place, sau incearca un cs ceva.happy, ar fi super sa iti mai iei 2 gb de Ram.

| Zambaretu1 a răspuns:

Salut. Frate sa-ti spun ceva. Tu ai placa video foarte slaba in jur de 64 mb cu 64 biti, si s-ar putea sa-ti mearga si cs 1.6 in reluare. Mai bine du-te si ia-ti o placa video nVIDIA 512 mb 128 biti, e in jur de 200 ron. Si o sa-ti mearga jocuri foarte bune gen: Gta 4, Asassin Creed 2, Most Wanted 2012..etc.

| anonim_4396 explică (pentru Zambaretu1):

Counter strike imi merge la maxime la fel si cod black ops nu stiu de ce ziceti voi sa ma joc metin 2 sau jocuri din astea vechi cand mie imi merg din astea modern e

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Placa mea video este Mobile Intel (R ) tSeries Express Family

| Zambaretu1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Dai la START-Run- scrie acolo "dxdiag", si dai la Display, si vezi de cat ai placa video.

| anonim_4396 explică (pentru Zambaretu1):

2.2 ghz

| alexsweet1234 a răspuns:

Counter Strike.1.6.; lant.final; adrenaline.....etc.Metin,world of tancks

| andy9812 a răspuns:

Live For Speedhappy
Cs 1.6happy
Gta San Andreas, Vice City, IIIhappy
Tricky Truckhappy