| BlackRainbow a întrebat:

Ce jocuri [ multiplayer ] imi recomandati?

[ fara sa aud de wow dota metin CS sau jocuti gen CS... ceva mai interesant big grin ]

6 răspunsuri:
| TheForeignConstantin a răspuns:

Battlefield 2142, Battlefield 2, Battlefield Bad Company, Quake 3, StarCraft, Rise Of Nations (asta e un joc de-a dreptul frumos... ti-l recomand cu caldura; e de strategie), GTA Vice City (unul din jocurile mele preferate! ).

Si jocul meu preferat, desi este din 1998 : "Oddworld Abe's Exoddus". Merita sa-l incerci, eu am fost inebunit dupa el si inca sunt. Grafica (desenele de fundal, ca saracul joc e 2D laughing, povestea, filmuletele, au facut jocul asta o mica capodopera.

| LawR3n a răspuns:

Poţi încerca urban terror este 100% gratuit

| 2l3xandra a răspuns:

Pai multiplayer...chicken invasion1 2 3 christmas edition si altele din serie si singleplayer este unul foarte frumos age of mythology l`am jucat ani in sir... dar acum nu il gasescsad

| Vanyum a răspuns:

Heroes III wog, Age of Empire, Empire Earth, Hidden & Dangerous II happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti recomand gta samp multyplaier

| vrak a răspuns:

4Storywinking