| RaR a întrebat:

Ce jocuri online adica browsere stiti cu gangsteri, mafie?

Răspuns Câştigător
| Mihai_Valcu_1999 a răspuns:

Ii dau doua:
Goodgame mafia
Povesteanoastra.ro( stiu ca numele nu suna a mafie dar e super tare, faci comert de roguri fur masini, organizezi asasinate, participi la curse ilgale, pui recompense pe capul oamenilor, faci trefic cu oameni, poti sa ajungi la inchisoare, dai spaga la politisti etc etc)

8 răspunsuri:
| Andradaaaaa a răspuns:

Nici unutongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu jocuri asa dar stiu unu tare multiplayer se numeste SHOCKLANDER

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gangster crime

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://maffia.ro/dice/dice/-1108 sau scrii la google the crims

| veloflex11 a răspuns:

Http://www.mafia2lug.com unu nou si frumos

| jocurifree a răspuns:

Www.familiamafiei.com - Cel mai tare joc cu Mafie online

| r4r3sh13 a răspuns:

Pai ar fi unu care mie mi se pare foarte interesant...
http://marketglory.com/register/r4r3sh13
PS: mi se pare interesant pentru ca poti transforma banii din joc(virtuali) in bani adevarati$$$