| Ani28 a întrebat:

Ce jocuri(pentru fete)care se pot juca pe facebook stiti?

8 răspunsuri:
| 20thoughts a răspuns:

It girl,
Coco girl
, Mall World,
City Ville,
Babysistter,
Cafe world
Funda?

| kittyshor a răspuns:

It girl... e foarte mishto..primesti un buget si mergi la shopping si la petreceri big grin

Răspuns utilizator avertizat
| kittyshor a răspuns (pentru Ani28):

Cand intri in joc ti se dau niste bani si niste puncte de energie... iti sunt afisate sus..si intri in magazine si-ti cumperi haine ..si apoi vei primi invitatii la petreceri. unde trebuie sa te certi cu tot felul de tipe ca sa castigi bani si sa avansezi in nivele..nu e greu.

| CatelusiiSarPeSaltele a răspuns:

Pai sa incepem.....coco girl, it girl, baby and me, sims, etc

| Andreeamargii a răspuns:

Eu am castle ville, coco girl, mall world si sunt foarte misto deci poti sa le incerci

| Andreeamargii a răspuns:

Astro garden, it girl, coco girl, mall world, sims, babysisster, cafe world, city ville, car town...