| FauK3 a întrebat:

Ce jocuri super stiti? stiti... ceva gen assassis's creed, call of duty, need for speed carbon(nu toate la un loc)?

3 răspunsuri:
| ELAndrei a răspuns:

Pai.crysis.prototype.half life 2(ep 1, 2, 3)winking. byoshock.

| Discus a răspuns:

Pai daca vrei un joc care sa te joci cu prieteni e ideal World Of Warcraft Cataclysm sau daca vrei sa te joci single player joacate print of persia (PC, PS3, Xbox 360) God of War 3(PS3) Halo(Xbox 360) sper sa te ajute

| dutetare93 a răspuns:

Salut, incearca Crysis, Need For speed (Ultimu), Prototype, Fifa 11, Gta 4... Sper sa iti fiu de ajutorhappy. Bafta!