| TheGrooveStreet a întrebat:

Ce Jocuri video imi recomandati? RAM 1Gb, Placa video Nvidia GeForce8400Gs de 512mb, procesor 2.2Ghz intel celeron : Eu am in pc : NFS Undercover.[doar]Ma plictisesc.

6 răspunsuri:
| bOse a răspuns:

8400 gs e prima placa din seria 8 si cam cea mai slaba.

Joaca-te nou lansatul starcraft 2

| szilard45 a răspuns:

Gta san andreas merge bine ia-ti mp ii mai fain
nfs MW
quake 4
left 4 dead
left 4 dead 2
assasin creed 2
prototype
call of duty 4
si gta 4 nu sunt sigur daca iti merge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spore, The Sims, The Sims 2, Gta 3/vice city/san andreas, Quake III Arena... mie imi place SPORE foarte mult.

| mariusamr a răspuns:

Pure; Fallout 3; COD3; COD4; Arma2; Dirt; Velvet Assassin nu stiu daca iti merg toate jocurile ca nu m-am uitat la toate la cerinte sistem. daca mai vrei imi dai un mesaj

| denismihaita a răspuns:

Iti recomand sa-ti iei un ATI RADEON HD 5670 1GB, e ieftin la 500 ron si in plus pe el merge orice joc doresti la MAX SETINGS ( GTA 4 la maxim LoL ). sper sa-ti fie de foloswinking

| Mind_Killer a răspuns:

Pai... GTA SA ( eventual SA:MP ), Alte NFS ( Most wanted, carbon, Shift ), sau jocuri online ( counter, metin, 4story, 9d ), Red alert, si mai mult de atat nu stiu ce sa iti recomand... adica poti sa mai aflii nume de jocuri si poti sa ti le downloadezi si singur.