| maad08 a întrebat:

Ce jucător de fotbal preferaţi?happy

Răspuns Câştigător
| selef a răspuns:

Pele.

8 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Eu il consider pe Cristiano Ronaldo cel mai complet jucator de fotbal din lume. Are viteza, dribling, control bun al balonului, lovituri de cap ca de tun, lovituri libere executate aproape perfect, daca nu chiar perfect de multe ori. Aici noi nu trebuie sa vorbim despre caracter. Sunt cu adevarat jucatori ca Gerrard, Messi care sunt jucatori fenomenali si au un caracter mai de apreciat. Totusi Cristiano Ronaldo e cel mai complet jucator de fotbal orice ar spune lumea. Si poate o fi putin plin de el, dar daca ai fi unul din prietenii lui eu cred ca ti-ai mai schimba putin parerea. Ai vedea si alte lucruri de apreciat la el.

| arysa a răspuns:

Mirel Radoi, Ochirosii, Banel :X

| miasdbnqwyiudnwqiygu a răspuns:

Messi pentru ca "tace si face" nu ca altii...

| DrViorel a răspuns:

Cristiano Ronaldo. Nu doar datorita talentului ci datorita vietii lui, cum a fost in copilarie, cum a ajuns si cum e acum. E un exemplu pentru multi sportiv.la doar 10 ani era dorit de clubui mari de fotbal din Portugalia. Am respect pentru acest sportiv.

| danutz_8631 a răspuns:

Steven Gerarrd e cel mai tare nu a jucat la nici o alta echipa in afara de Liverpool.

| maad08 explică:

Kaka...Si Pot spune ca are o viata mai interesanta decat a lui CR9, si e mai complet decat toti! happy Si mai e si fffr.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

AwoL. oata lumea a innebunit cu Cristiano Ronaldo straight face mie imi place Fernando Torres big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Messi si C.Ronaldo