| cornel a întrebat:

Care este cel mai bun jucator de fotbal din 2010?

13 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Messi. Dar Cristiano a fost multa vreme accidentat din pacate. Sunt sigur ca putea ajuta mai mult Realul.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Nimeni nu-ti poate spune asta, acum, cand nu suntem nici macar la jumatatea anului si cand urmeaza Campionatul Mondial.
Revino cu intrebarea in decembrie.

| pepe a răspuns:

De departe Lionel Messi.

| FeFy` a răspuns:

Cristiano Ronaldo

| pauladrian a răspuns:

Cristiano Ronaldo. Rog contestatarii sa se abtina, fiecare cu ce-i place, fara critici gen Ronaldo e ratat Messi e mai bun.

| xlmpq a răspuns:

Messi

| Peto a răspuns:

Preferatul meu e Cristiano Ronaldo dar trebuie sa recunoastem va Mesii ii cel mai tarebatting eyelashes

| cristyro a răspuns:

Cristiano Ronaldo

| Irina07 a răspuns:

Mi se pare ca Messi happy

Răspuns utilizator avertizat
| savingyou a răspuns:

Ronaldihno?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se pare ca Lionel Messi de la FC Barcelona.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lionel Messy!